Kategoriler
 

DECONTAMANDECONTAMAN
Büyütmek için resime tıklayın
Ürün Kodu: 10276


El ve Cilt Dekontaminasyonu için Yıkama Losyonu

Preparat Tipi
El ve Cilt Dekontamine Edici

Kullanım Alanları
DGHM rehberine göre hijyenik el yıkamasına uygundur.
Gıda üretim ve işleme sanayinin tüm alanlarında,hastanelerde,bakım evleri ve doktor muayenehanelerinde normal sabun veya yıkama losyonunun yerinde kullanılır.
Özellikle tıp alanında muayenlerden önce ve sonra , diğer medikal ve bakım uygulamalarında enfeksiyon zincirinin kırılmasını sağlar.
İdrarını tutamayan hastalarda ve yatalak hastalarda yumuşak cilt temizliği ve kötü kokuların giderilmesi için kullanıldığı gibi operasyonlardan önce de kullanılır.
Hassas cilt bölgeleri için, çatlamış ciltler ve mukoz membran için uygun olduğu gibi, doğum sırasında genital bölge yıkamalarında da kullanılabilmektedir.
Kafa derisinde kaşıntı ve kepek olduğu durumlarda saç yıkaması için de kullanılabilir.
Aynı zamanda cildin dekontaminasyonunda, vücut yıkamalarında kullanıldığı gibi özellikle MRSA bulaşmış hastalarda ve tüm dekontaminasyon gereken vücut yıkamalarında kullanılır.


Antimikrobiyal Özellikleri
Bakterisid(MRSA dahil)
Fungusid
Virüsid(Hepatit B/HIV)


Preparat Tipi
Mükemmel temizleme kabiliyetine sahip el ve cilt için dekontamine edici yıkama losyonudur.Aynı anda temizliği ve enfeksiyon zincirinin kırılmasını sağlar.Cilt dostu Ph değeri ve geri yağlayıcı özelliğinden dolayı cilde mükemmel uyum sağlayan bakım yapıcı yıkama losyonudur.
Fenol,aldehit ve alkol içermez.